Smotánka cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Odhalenie: Takto sa v šoubiznise zarábajú peniaze!

31. 10 2014 19:50 | nl
Erika Judínyová - Smotanka
Erika Judínyová - Smotanka Foto: www.markiza.sk

V Smotánke sa však dozviete ešte niečo, čo prekvapí aj vás!

V ďalšom vydaní Smotánky uvidíte, ako sa v šoubiznise zarábajú peniaze! Mamička na materskej dovolenke Marianna Ďurianová si na dve hodiny odbehla od svojho Romanka a na účte jej pribudlo 2000 eur. A vy uvidíte, za čo túto tučnú sumičku dostala!

Predminulý piatok v noci nečakane zomrela manželka legendárneho športového komentátora Karola Poláka. Len osem dní po tragédii sme čerstvého vdovca stretli na futbalovej exhibícii pri Partizánskom. A o týždni plnom bolesti a smútku pre Smotánku exkluzívne prehovoril..

Partnerka a mama dvoch detí miliardára Borisa Kollára, Andrea Heringhová, na sebe a svojich deťoch rozhodne nešetrí. Svoje tridsiateštvrté narodeniny oslávila oblečená v outfite za 5000 eur. A to sme nepočítali šperky... V Smotánke uvidíte, ako vyzerala!

Čerstvý päťdesiatnik Sagvan Tofi má síce imidž playboya, ale vo svojej podstate je to dobrák, samozrejme milovník žien, a teraz v prvom rade zodpovedný otec. Smotánka sa však dostala k naozaj zaujímavým záberom. Pozrite, čo sa nám, tak trošku tajne, podarilo natočiť.

Počas tohtoročných vianočných sviatkov uplynie šesť rokov od tragického odchodu syna Andyho Hryca, dvadsaťdvaročného Huga. Andyho sme stretli tento utorok. A so slzami v očiach nám povedal niečo, čo určite prekvapí aj vás. 

Sledujte reláciu Smotánka v sobotu, 1. novembra, o 18.20!

 

Upútavka

 
Smotánka - v sobotu, 4. decembra, o 18.20!
Sledujte celé epizody na