Smotánka cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Prežili "peklo"! Tieto známe tváre majú za sebou najťažšie chvíle života!

08. 11 2014 01:06 | nl
Erika Judínyová
Erika Judínyová

O niektorých veciach sa hovorí len ťažko... Smotánke prezradili!

Nová šéfka Miss Slovensko Karolína Chomisteková svoje súkromie zahmlieva. Smotánka sa však dostala k záberom, ktoré o nej predsa len niečo prezrádzajú. Pozrite sa na jej spoločne strávené chvíle s fešným hokejistom Robom Petrovickým!

Helena Vondráčková a Karel Gott sa vo veľkých zábavných programoch stretávajú už vyše štyri desaťročia. Teraz si porovnáme, ako naše stálice vyzerali v rokoch sedemdesiatych a ako vyzerajú teraz. Určite vás to pobaví!

Bude to už päť rokov, čo Fedorovi Flašíkovi lekári diagnostikovali onkologické ochorenie. Aj keď sa o tejto téme hovorí len veľmi ťažko, všetko nasvedčuje tomu, že Fedor je už zdravotne v poriadku. V Smotánke vám predstavíme pána doktora, ktorý Fedorovi v ťažkých časoch pomohol.

Svoje si prežila aj modelka Mirka Luberdová, ktorej synček zápasil s leukémiou. Najťažšie časy už majú, našťastie, za sebou.

Silvia a Ernest Sarkoziovci z Cigánskych diablov žijú v šťastnom manželstve už vyše pätnásť rokov. Vedeli ste však, že Ernest bol ako mladý chlapec zamilovaný do svojej kamarátky zo sídliska, malej Darinky Rolincovej?

Miss Slovensko 2007 Veronika Husárová, ktorú pred časom paparazzi nafotili aj s naším exkolegom Rasťom Žitným, sa v apríli vydala. Za svojho dlhoročného priateľa Juraja. V Smotánke uvidíte, ako sa k sebe správajú šesť mesiacov po svadbe!

Sledujte reláciu Smotánka v sobotu, 8. novembra, o 18.20!

 

Upútavka

 
Smotánka - v sobotu, 25. júna, o 18.20!
Sledujte celé epizody na