Smotánka cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Pikantný slovník a vulgárne komenty! A vraj "smotánka"!

14. 11 2014 22:43 | nl
Erika Judínyová
Erika Judínyová

Aj takéto slová dokázali vypadnúť z úst našich celebrít...

Len v Smotánke uvidíte, ako sa podpísal vek na kedysi najkrajších slovenských herečkách: Zuzke Kocúrikovej, Ide Rapaičovej, Eve Márii Chalupovej a Milke Zimkovej.

Vypočujete si aj to, aký pikantný slovník má Ivetka Malachovská. Toto by ste na dámu, ktorá oslávi o sedem mesiacov päťdesiatku, možno ani nepovedali:-)

Keby sa začiatkom osemdesiatych rokov mladá a krásna kočka Janka Gašparová nebola vydala za vtedajší idol všetkých mladých dievčat - speváka Peťa Nagya, možno by sa jej život bol vyvíjal celkom iným smerom. Pozrite, na čo prišla Erika Judínyová

Agáta Hanychová, ktorá si pred časom zahrala v Rytmusovom klipe Zlatokopka, je považovaná za najväčšiu českú škandalistku. Vypočujte si, ako vulgárne okomentovala svoje kolegyne Andreu Verešovú a frajerku Leoša Mareša, Petru Faltýnovú.

V Smotánke vám predstavíme jednu naozaj reprezentatívnu dámu. Volá sa Anna Harabinová, nedávno oslávila päťdesiatku a s exmanželom, bývalým predsedom Najvyššieho súdu Štefanom Harabinom má dve deti. A je teda naozaj dosť, ale dosť sexy! 

Sledujte reláciu Smotánka v sobotu, 15. novembra o 18.20!


Upútavka

 
Smotánka - v sobotu, 4. decembra, o 18.20!
Sledujte celé epizody na