Smotánka cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Simona Krainová: Dala si spraviť plastiku poprsia?

21. 11 2014 21:10 | nl
Simona Krainová (Zdroj: Facebook.com)
Simona Krainová (Zdroj: Facebook.com)

Priznala, že jej prsia už nie sú také, ako bývali

Po týždni tu máme opäť sobotu, no a vás čakajú tie najhorúcejšie informácie z nášho šoubiznisu v relácii Smotánka. Čo v nej uvidíte:

Nedávno vyšli na svetlo sveta doteraz prísne utajené fotky nahej mladučkej Sone Müllerovej. Tie niekedy v polovici 80. rokov nafotil do súkromného archívu jej vtedajší manžel Richard Müller. Tak si ich pozrime...

Štyridsaťjedenročná Simona Krainová sa vždy hrdila dokonalým poprsím. Po pôrode dvoch synov však smutne priznala, že jej prsia už nie sú také, ako bývali. A tak sme sa jej narovinu spýtali, či si už dala spraviť plastiku.

Minister zahraničných vecí Miroslav Lajčák je - najmä posledné týždne - pracovne veľmi vyťažený. Tak sme teda boli zvedaví, či na akciu, kde jeho manželku Jarku Hargašovú čakala veľmi dôležitá úloha, pán minister príde.

V Smotánke uvidíte aj to, čo v roku 1996, teda pred osemnástimi rokmi, spájalo súčasného šéfa spravodajstva a publicistiky v Markíze Heňa Krejču a známu filantropku Anku Ghannamovú. Budete prekvapení!

Ten čas ale letí! Odvtedy, čo Boris Kollár zbalil vtedajšiu najväčšiu českú sexbombu Kateřinu Brožovú, uplynulo už dlhých osem rokov. V Smotánke uvidíte, ako sa zaľúbený Boris Kollár vtedy správal.

Sledujte reláciu Smotánka v sobotu, 22. novembra, o 18.20!

 

Upútavka

 
Smotánka - v sobotu, 25. júna, o 18.20!
Sledujte celé epizody na