Smotánka cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Neuveríte, kto pokukoval po Heringhovej! A priamo pred Kollárom!

27. 11 2014 14:10 | nl
video_part #35527
video_part #35527

A ďalšie pikantnosti...

Doteraz o tom takmer nik nevedel, ale exprezident Ivan Gašparovič zohral pred mnohými rokmi v živote módnej návrhárky Lýdie Eckhardt veľmi dôležitú úlohu. Toto by ste naozaj nečakali!

Speváčka Jana Kociánová práve v Smotánke pred časom dementovala správy o jej onkologickom ochorení. Keď sme ju nedávno stretli, boli sme teda zvedaví, ako sa jej zdravotne darí. V Smotánke sa dozviete, čo zahlásila.

Na žúrku, ktorú organizovala Gabika Drobová, avizovala účasť aj exmisska Romana Škamlová. Pikantné je, že Gabika pozvala aj Romaninho exfrajera Honzíka Novotného. Tak sme teda boli zvedaví, či sa bývalí milenci stretnú. Pozrite, ako to dopadlo!

Určite ste nevedeli, že exfrajerka Borisa Kollára, česká herečka Kateřina Brožová počas štúdia na vysokej škole chodila so starším hereckým kolegom Marekom Vašutom. My sme sa ho na túto tajnú lovestory spýtali. Uvidíte jeho reakciu...

A uvidíte aj to, ako chodili dámy zo šoubiznisu oblečené do spoločnosti pred siedmimi rokmi. Napríklad Andrea Verešová vo vysokom štádiu tehotenstva, keď sa na svet už-už chystala jej dcéra Vanesska.

Sledujte reláciu Smotánka v sobotu, 29. novembra, o 18.20!

 

 

Upútavka

 
Smotánka - v sobotu, 4. decembra, o 18.20!
Sledujte celé epizody na