Smotánka cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nemiestny incident známej herečky a trapas Havlovej!

05. 12 2014 21:00 | nl
Dagmar  Havlová
Dagmar Havlová

A ďalšie pikošky! V Smotánke!

Expremiér Mikuláš Dzurinda sa stal nechtiac svedkom drobného incidentu. V Smotánke sa dozviete, čo pošepkal na margo istej známej herečky, ktorá takmer zrazila k zemi nášho kameramana. Bolo to dosť trefné... O ktorú „hviezdu" ide, vám samozrejme prezradíme v našej reportáži.

Mamina Maroša Kramára, pani Tatiana, oslávila minulý týždeň sedemdesiatštyri rokov. A vyzerá fantasticky! Smotánka vás pozýva na súkromnú oslavu, ktorú jej vo svojom staromládeneckom luxusnom byte Maroš zorganizoval. Samozrejme, tajne :-)

Moderátorka Kristína Kormúthová si pred časom poriadne zavarila svojím kontroverzným statusom. Keď sme ju nedávno stretli, boli sme zvedaví, ako sa jej darí. A nielen podľa luxusného outfitu sme usúdili, že celkom fajn.

Lucka Bílá prežíva najťažšie chvíle svojho života. Jej mamička totiž leží v beznádejnom stave v nemocnici. Na českého Slávika ale prišla. Na nálade jej určite nepridalo ani to, že tam stretla missku Elišku Bučkovú. Tá jej totiž rozbila manželstvo s Václavom Noidom.

Michala Davida v plavkách doteraz nikto v médiách nevidel. Keďže sme s ním strávili minulý týždeň v africkom Zanzibare, vy ho uvidíte. Spolu s jeho manželkou Marcelou, Andreou Verešovou aj Bárou Basikovou. Nuda tam rozhodne nebola.

Sledujte reláciu Smotánka v sobotu, 6. decembra, o 18.20!

 

Upútavka

 
Smotánka - v sobotu, 4. decembra, o 18.20!
Sledujte celé epizody na