Smotánka cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Odkaz sexi Hrmovej Rezovi na Farmu! Neslušný návrh, ktorý sa neodmieta!

12. 12 2014 19:10 | nl
Jana Hrmová
Jana Hrmová

Oplatí sa vidieť a počuť!

V Smotánke uvidíte, ako Tina vo vysokom štádiu tehotenstva zvládala v utorok v známom bratislavskom klube svoj posledný koncert pred pôrodom. A to o šiestej hodine vstávala do markizáckeho Telerána. Dcérka, ktorú čaká s manželom Separom, sa chystá na svet už v januári.

Milan Lasica je introvert. Jediný, komu bol ochotný vyrozprávať tajné informácie zo svojej minulosti, bola jeho dcéra Hanka. Hankinu knižku si prečítala aj Erika Judínyová a prezradila, že tam boli naozaj pikantnosti.

Aj keď má Ivana Christová nejaké to kilečko naviac a misskovské miery sú nenávratne preč, v tvári je stále krásna. Skutočnosť, že kariéra modelky je dávno za ňou, si však dobre uvedomuje. Vypočujte si v Smotánke, čo nedávno s trpkosťou v hlase skonštatovala.

Odkedy sa vnučka expolitičky Kataríny Tóthovej, Martinka, vydala za futbalistu Vladka Weissa, chodí jej stará mama do spoločnosti väčšinou sama. A v Smotánke uvidíte, pri čom sme pani profesorku, inak bývalú stranícku kolegyňu Vladimíra Mečiara, nedávno prichytili.

Minulý rok prinieslo otvorenie sezóny v Tatrách dve bulvárne bomby: praskol vzťah speváčky Tiny s rapperom Separom a Majk Spirit si podľa médií odviedol v noci z diskotéky Patríciu Vittekovú. A v Smotánke sa dozviete, aký doteraz utajený „párik" sa tam zašil tentokrát!

Sledujte reláciu Smotánka v sobotu, 13. decembra, o 18.20!

 


Upútavka

 
Smotánka - v sobotu, 4. decembra, o 18.20!
Sledujte celé epizody na