Smotánka cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Hrozí búrka? Dve ženy Borisa Kollára na spoločnej party!

19. 12 2014 21:10 | nl
Boris Kollár na Plese v opere
Boris Kollár na Plese v opere Foto: www.markiza.sk

Stretli sa alebo jedna z nich cúvla...?

Keď stretol náš kolega Janko Tribula v sobotu v Tatrách Bolka Polívku, narovinu mu položil otázku, ktorá zaujíma všetkých, ale nikto sa neodvážil spýtať sa ju. Či bol počas nakrúcania kultového filmu Dedictví aneb Kurvahošigutntag celý čas opitý alebo tak len vyzeral...

Nie je tajomstvo, že Zlatka Puškárová a Patrik Švajda vstúpia už každú chvíľu do stavu manželského. Otázny je termín, ale máme informácie, že to bude už veľmi skoro. Pozrite sa, u koho sme pátrali a čo sme zistili

Herec Miro Noga je od konca júna šťastným otcom dcérky Dominiky, ktorej maminou je Mirkova dlhoročná partnerka Janka. Len v Smotánke si vypočujete, ako jeho súčasný život okomentovala mamička jeho dvoch starších synov, mimochodom stále krásna kočka, exmanželka Lívia.

Helena Vondráčková sa v poslednom čase objavuje na oficiálnych akciách bez manžela. Smotánka exkluzívne vypátrala, že má na to vážny dôvod. Tak túto informáciu budete vedieť naozaj prví!

Na stredajšej módnej show v Tatrách avizovala účasť aj Andrea Heringhová. Čo je však pikantné, jedným zo sponzorov bola exmanželka Júliusa Rezeša a vlastne tak trochu aj Borisa Kollára - misska Linda Rezešová. Tak sme teda boli zvedaví, či sa vôbec táto zostava stretne a ako stretnutie dvoch Borisových žien na jednej party dopadne!

Sledujte reláciu Smotánka v sobotu, 20. decembra, o 18.20!

 


Upútavka

 
Smotánka - v sobotu, 4. decembra, o 18.20!
Sledujte celé epizody na