Smotánka cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Boris Kollár na plese v Marikovej! Takto sa "vykúpil"!

13. 02 2015 17:40 | Narcis
Smotánka, Boris Kollár
Smotánka, Boris Kollár

Čím si po medializovanom prúsere udobril dedinčanov?

Tak - a je tu opäť prvé premiérové vydanie Smotánky v roku 2015! A čo v nej uvidíte:

Na začiatku bola hláška Borisa Kollára, v ktorej sa mu nechtiac podarilo uraziť obec Dolná Maríková. No a na konci bola Borisova návšteva maríkovského plesu. Len v Smotánke uvidíte, ako to dopadlo...

Doktorka Alena Pallová mala doteraz všetko: krásu, úspech, rodinu, peniaze aj vysnívanú prácu celebritnej lekárky. Od Štedrého dňa sa však v jej živote veľa zmenilo. Tragická nehoda, pri ktorej bola vážne zranená tridsaťdeväťročná žena, navždy ovplyvnila jej život. V Smotánke vás pozývame na pravdepodobne poslednú party pred nehodou, kde sa pani doktorka objavila.

A uvidíte aj to, ako sa zatvári manželka Juraja Jakubiska, Deana Hotváthová, po tom, ako do seba kopne poldecáčik. Pani Jakubisková o tom, že ju nakrúcame nevedela.

O tom, že česká spevácka hviezda Bára Basiková v manželstve s o šestnásť rokov mladším Petrom trpí, píšu české médiá už celkom otvorene. No a my sme vypátrali, kde môže byť problém!

Napriek tomu, že Andrea Verešová s manželom sa minulú sobotu večer sľúbili na pražský Ples v opere, ešte o tretej popoludní sedeli na futbalovom zápase svojho syna v Plzni. Príprava na ples trvala Verešovej necelú hodinku. Aj tak sa stala hviezdou večera. Ukážeme vám, ako to všetkým českým modelkám natrela!

Sledujte reláciu Smotánka v sobotu, 14. februára, o 18.20!

 

Upútavka

 
Smotánka - v sobotu, 4. decembra, o 18.20!
Sledujte celé epizody na