Smotánka cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Gott žúroval so svetovou topmodelkou! Kde bola Ivana?

19. 02 2015 11:06 | kačena
Erika Judínyová
Erika Judínyová

Erika vie všetko!

Uplynul približne mesiac odvtedy, čo Jana Kirschner porodila druhú dcéru Yolu. My sme kompletnú rodinku stretli minulú sobotu v Prahe. Pozrite si exkluzívne zábery vydarených dcérok Jany Kirchner.

Keď sa na 96.medickom plese vybrali na tanečný parket traja ministri – Martin Glváč, Peter Žiga a Viliam Čislák so svojimi polovičkami, netušili, čo ich tam  čaká. Pri tancujúcej skupinke sa objavil pravnuk jediného slovenského ministra za prvej republiky a známy vymetač večierkov Fedor Šrobár. Pozrite, ako to dopadlo!

Sajfova sexy priateľka Veronika Ostrihoňová sa nedávno objavila na istej súkromnej žúrke v nočnej Bratislave. Sajfa však svoju priateľku nesprevádzal. A my aj vieme prečo!

Exprezident Rudolf Schuster má skvelú rodinu. Na akcii v grandhoteli Praha v Tatranskej Lomnici ho sprevádzala dcéra Inka, syn Peter a nevesta Zuzka. Mimochodom, v tom istom hoteli sa pred šestnástimi rokmi konala aj svadba dcéry pána prezidenta. Vtedy ešte aj s prvou dámou, pani Irenou Schusterovou, ktorá svoju rodinu v roku 2008 nečakane naveky opustila.

Andrea Verešová nikdy neohovára a je za každých okolností diplomat. O to viac nás prekvapilo, keď si na minulotýždňovom Československom bále pustila pusu na „špacír“. Vypočujte si, komu naložila? Z tohto bude podľa nás ešte škandál!

Sledujte reláciu Smotánka v sobotu, 21. februára, o 18.20!

 

Upútavka

 
Smotánka - v sobotu, 25. júna, o 18.20!
Sledujte celé epizody na