Smotánka cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Takto sa ohovára v šoubiznise! Kto komu naložil?!

04. 03 2015 21:25 | kačena
Zuzana Plačková
Zuzana Plačková Foto: czechcasting.com

A my to potom musíme "žehliť"!

Michal David žije s manželkou Marcelou v obrovskom luxuse. Napriek tomu, že do nového domu si návštevy veľmi nepúšťa, nám svoje megalomanské sídlo ukázal. A predstavil nám aj svojho štvorročného vnuka Sebastiana, ktorého namiesto dcéry vychováva on s manželkou. Pozývame vás do novej súkromnej rezidencie Michala Davida!

Dara Rolins s dcérou Laurou sa práve v týchto chvíľach vracajú z týždňovej dovolenky v Dubaji. Dva dni pred odletom do Dubaja si Dara z Prahy odskočila do Bratislavy. Laura bola s otcom, hudobníkom Matejom Homolom  na horách, a tak si Darinka spravila malú, skoro dámsku jazdu.

Pozrite si aj: Dara na babskej jazde: Pozrite, čo vystrája s dcérkou Lolou!

Odkedy moderátorke Telerána Adriane Polákovej zomrela mamička, má so svojím otcom oveľa bližší vzťah. Pozrite sa, ako ju prišiel podporiť na istý dôležitý počin v jej živote.

Dvadsaťtriročná playmate Zuzana Plačková sa nedávno zviditeľnila vyhlásením, že všetky slovenské modelky – česť výnimkám -  sú...  povedzme dievčatá ľahších mravov... Tak sme teda boli zvedaví na to, čím si zarába ona?  

O Sajfovi sa vo všeobecnosti vie, že je poriadne drzý. Len si spomeňte, ako v rámci rozhovoru v predvolebnej prezidentskej kampani chrstol premiérovi Robertovi Ficovi rovno do očí, že má hlavu ako kýbeľ? Minulý týždeň sa to Sajfovi vypomstilo. Dostal facku. Smotánka bola pritom!

Pozrite si aj: Sajfa vo vytržení! Z tohto bol na nervy dva dni!

Sledujte reláciu Smotánka v sobotu, 7. marca, o 18.20!

 

Upútavka

 
Smotánka - v sobotu, 4. decembra, o 18.20!
Sledujte celé epizody na