Smotánka cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Ivana Gottová si chcela splniť sen! Takto ju pri tom doriadili!

14. 03 2015 07:09 | kačena
Ivana Gottová
Ivana Gottová

So Smotánkou sme sa boli pozrieť na premiére

Manželka Karla Gotta, tridsaťdeväťročná Ivana, sa dala na spievanie. No a my sme sa na jej muzikálovú premiéru v Prahe boli v stredu pozrieť. Spolu s maestrom Gottom.

Silvia Lakatošová
má nos na krásne kočky. V roku 2007 u nej na misske súťažila aj nová asistentka premiéra Roberta Fica Mária Trošková, ktorá dokonca nafotila odvážne akty. Minulý rok sa na party po misske zasa objavila síce nepozvaná, ale predsa modelka Mária Kukučová, ktorá bola o mesiac nato obvinená z vraždy svojho španielskeho frajera. Tak sme  teda boli zvedaví, kto sa na party objaví tentoraz.

Afterparty po vyhlasovaní televíznych cien je vždy veľká žúrka. Poďte sa s nami pozrieť na to, ako to známe tváre slovenského šoubiznisu roztočili pred piatimi rokmi. Nechýbala ani budúca manželka Vladka Weissa, vnučka političky Kataríny Tóthovej, sexy Martinka.

Smotánka je tu aj na to, aby vám predstavila známe tváre inak. Nie vždy tak, ako by si celebrity predstavovali. Nie sme si istí, či by sa pani Zdene Studenkovej páčilo, že vám ukážeme toto!

Celebritná lekárka Alena Pallová do spoločnosti od tragickej nehody, ktorá sa stala na Štedrý deň,  z pochopiteľných dôvodov nechodí. My sme ale mrkli do nášho archívu a ukážeme vám päť najsexy outfitou pani doktorky, ktorá je podľa stylistov jedna z najštýlovejšie a aj najdrahšie oblečených žien slovenského šoubiznisu.

Sledujte reláciu Smotánka v sobotu, 14. marca, o 18.20!

 
 

Upútavka

 
Smotánka - v sobotu, 4. decembra, o 18.20!
Sledujte celé epizody na