Smotánka cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Prísne tajné: Svadba v šoubiznise! Ktorá kráska sa bude vydávať?

27. 03 2015 21:00 | nl
Erika Judínyová - Smotanka
Erika Judínyová - Smotanka Foto: www.markiza.sk

Dozviete sa jedine v Smotánke!

V Smotánke vás pozývame na historicky 1. prezidentský ples, ktorý sa konal na pražskom hrade. Medzi významnými hosťami sa nestratila ani Andrea Verešová a jej o päť rokov staršia sestra Alexandra. Verešovej švagor je totiž poradca pána prezidenta Zemana.

Exmanželka Hokejistu Žiga Pálffyho Andrea Belányiová je poriadna parádnica. Len v Smotánke sa dozviete, pri čom sme ju na istej akcii pristihli.

Dva roky po sebe zobral spoločensky unavený Jožko Golonka z Jozefovskej party domov namiesto svojho kabát Olivera Andrásyho. Tak sme boli zvedaví, či niečo podobné vyvedie aj tentokrát.

Dve deti, modeling, fotenia, filmovačka, londýnska premiéra jej filmu a žúrky. To všetko dalo v poslednom čase Simone Krainovej poriadne zabrať. Na bratislavskej premiére už doslova mlela z posledného...

Štyridsaťjedenročná dcéra Juraja Jakubiska Žaneta, ktorá kedysi pobláznila aj Maťa Ďurindu z Tublatanky, žila dlhé roky so ženatým českým miliardárom, ktorému porodila dvoch synov. My sme ju nedávno stretli s niekým úplne iným. V Smotánke uvidíte, čo sme vypátrali.

Svadba v šoubiznise. Známa kráska ide pod čepiec. Len Smotánka vie ako prvá, o kom je reč!

Ešte oveľa viac sa dozviete v relácii Smotánka v sobotu, 28. marca, o 18.20!

 


Upútavka

 
Smotánka - v sobotu, 4. decembra, o 18.20!
Sledujte celé epizody na