Smotánka cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Je toto ešte sexi? Najväčšie prsia nášho šoubiznisu!

02. 04 2015 09:51 | Robert
prsia
prsia

Aj tentokrát sme si posvietili na viaceré celebrity

Emma Tekelyová má šesťdesiatjeden a všetci klebetia o tom, ako fantasticky a mlado vyzerá. My sme si na Emmu posvietili poriadne zblízka a prezreli sme si jej tvár aj ruky. Pozrite, čo sme zistili. 

Zdena Studenková sa nedávno stala „obeťou“ paródie v Kredenci. Tak sme teda zisťovali, či Petre Polnišovej, ktorá si z nej strieľala, náhodou nevypucovala žalúdok. Pani Studenková si totiž od nikoho po hlave skákať nenechá.

V sobotu večer sa nám v nočnej Prahe podarilo nakrútiť nášho premiéra Roberta Fica. Na úvod prezradíme, že bol naozaj vo veľmi dobrej spoločnosti.

O Miss Slovensko 2013 Karolíne Chomistekovej sa začalo šepkať, že chodí so šéfom Slovenského futbalového zväzu Jankom Kováčikom. Pán Kováčik mal pred rokmi vážny vzťah s Jarkou Hargašovou a neskôr s Luciou Hablovičovou. Kedže sme Karolínu stretli v sobotu v Prahe, rovno sme sa jej na to spýtali.

V stredu organizovala Gabika Drobová party, na ktorej sa mal objaviť aj Boris Kollár a Andrea Heringhová. Bolo by to prvýkrát odvtedy, čo vyšlo najavo, že Boris bude už deviatykrát otcom. Pozrite, ako večer dopadol.

Pozrite si aj: Vodu káže, víno pije! Boris Kollár a jeho rázne: Toto dcéram NEDOVOLÍM!

Viac sa dozviete v relácii Smotánka v sobotu, 4. apríla, o 18.20!

 

 

Upútavka

 
Smotánka - v sobotu, 4. decembra, o 18.20!
Sledujte celé epizody na