Smotánka cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Patrícia a Robo Vittekovci na akcii: Každý v inom kúte!

16. 04 2015 20:00 | Robert
vittekova2.jpg
  Foto: Instagram

A bodyguardi na scéne!

Patrícia a Robo Vittekovci sa objavili po dlhšej dobe v spoločnosti. Na módnej šou Bratislavských módnych dní totiž predvádzali obe ich dcérky. Paťa s Robom však do luxusného hotela spolu neprišli. Ako večer vyzeral a ako sa k sebe ešte stále manželia správali, uvidíte v Smotánke.

Sedemdesiatpäťročný Karel Gott je od svojej o tridsaťšesť rokov mladšej ženy Ivany o pár centimetrov nižší. Nám sa podarilo zistiť, ako to úspešne kamuflujú. Pozrite, aký je maestro šikovný.

Nela Pocisková a Filip Tuma lásku už neskrývajú a nežnosti si prejavujú aj na verejnosti. Dokonca aj na premiére muzikálu Pociskovej bývalého partnera Jana Ďurovčíka. A aby toho nebolo málo, v ten deň mal Ďurovčík ešte aj narodeniny. Pekný darček...

Zore Czoborovej manželstvo jednoznačne prospieva. V Smotánke uvidíte, ako štyridsaťosemročná Zorica po ôsmych mesiacoch manželstva s o štrnásť rokov mladším Petrom vyzerá.

Andy Hryc hovorí veci narovinu: v minulej Smotánke naložil kvôli súdnym ťahaniciam Helene Vondráčkovej a jej manželovi, no a teraz nám prezradí, aké zdravotné komplikácie ho nedávno dostali na kolená. A to doslovne!

Toto a ešte oveľa viac sa dozviete v relácii Smotánka v sobotu, 18. apríla, o 18.20!

 

Upútavka

 
Smotánka - v sobotu, 4. februára, o 18.20!
Sledujte celé epizody na