Smotánka cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Eňa Podzámska a potenciálna svokra: Mediálny konflikt! Aká je pravda?

09. 05 2015 10:00 | Robert
Teleráno, Elena Podzámska
Teleráno, Elena Podzámska

Rovno sme sa jej na to spýtali!

Eňa Podzámska prežíva stále hektické obdobie. Keď sa už konečne zdalo, že našla novú lásku po boku o dva roky mladšieho frajera, v médiách sa do nej pustila potenciálna svokra. No a my sme sa na tento mediálny konflikt Eleny rovno spýtali!

Je to už viac ako desať rokov, čo sa z úspešnej modelky Lucie Hablovičovej stala moderátorka Smotánky. Teraz je už dva roky mamičkou vydareného synčeka Thea. Minulý týždeň nám však s nakrúcaním našej relácie ochotne pomohla. Uvidíte výsledok.

Minister vnútra Robert Kaliňák a jeho žena Zuzka oslávia o dva dni siedme výročie sobáša. Vypočujte si, ako stále zaľúbený minister okomentoval chlapov, ktorý sa po päťdesiatke rozhodnú vymeniť manželky za o tridsať rokov mladšie modely. Alebo modelky!

Okrem toho, že Zuzka Šebová a Mišo Kubovčík spolu chodia, spoločne hrajú aj v bezkonkurenčne najúspešnejšom slovenskom seriáli Horná  Dolná. A tam si - a aj pred našou kamerou - vymenili zopár ostrých slov! A riadne šťavnatých!

Dušan Hlaváček sa preslávil v osemdesiatych rokoch. Pesničku Zaľúbení poznal vtedy hádam každý. V súkromnom živote to ľahké ale nemal. Prvá žena mu pred rokmi údajne zahýbala s Jánom Slotom a šťastie našiel až pri mame svojej druhej dcérky, s ktorou momentálne chystá svadbu.

Viac sa dozviete v relácii Smotánka v sobotu, 9. mája, o 18.20!

 


Upútavka

 
Smotánka - v sobotu, 4. februára, o 18.20!
Sledujte celé epizody na