Smotánka cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Súkromná debata seriálových hercov: Toto nemal nikto počuť!

15. 05 2015 23:20 | Robert
Hviezdy Búrlivého vína
Hviezdy Búrlivého vína Foto: TV Markíza

Vy však budete!

Len v Smotánke si vypočujete, o čom sa na istej party celkom súkromne bavili seriáloví herci Marek Majeský, Braňo Deák, Juraj Loj a Martin Mňahončák. Toto nemal nikto počuť!

Keď si dcéra Paľa Haberu - Zuzka - išla na známu banskobystrickú kliniku dať urobiť prsia, netušila, že ju tam čaká láska. Fešný lekár Marián Koperniech. Dvojica sa minulý týždeň objavila v spoločnosti a my sme boli zvedaví, čo na potenciálneho zaťa hovorí Zuzkin otec, Pali Habera.

Expremiérka Iveta Radičová a prezident Andrej Kiska sa minulý štvrtok spolu dobre bavili. Na akcii, kde nechýbal ani minister vnútra Robert Kaliňák, podpredseda parlamentu Ján Figeľ, či expremiér Mikuláš Dzurinda, sme sa dozvedeli veľa zaujímavých informácií. Okrem obsahu debaty pani Radičovej s pánom prezidentom aj to, že Mirko Noga chystá svadbu!

Minulú sobotu sa stala tragédia. V aute na benzínovej pumpe našli mŕtve telo kameramana markizáckeho seriálu Chlapi Neplačú, štyridsaťročného Daniela Noseka. Ťažké chvíle však občas zažívajú aj herci. Nie vždy totiž plynie život podľa našich predstáv.

Viac sa dozviete v relácii Smotánka v sobotu, 16. mája, o 18.20!

 


Upútavka

 
Smotánka - v sobotu, 4. februára, o 18.20!
Sledujte celé epizody na