Smotánka cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Slovná prestrelka medzi celebritami!

28. 05 2015 15:10 | Robert
Erika Judínyová - Smotanka
Erika Judínyová - Smotanka Foto: www.markiza.sk

A dôkaz o tom, ako po Kolárovi idú baby! Ako po údenom!

Taký odvážny model, aký v sobotu predviedla tenistka Dominika Cibulková, sme na nej ešte nevideli. Okrem holého bruška bolo vidieť sexy stehienko a ešte niečo navyše, s čím možno nerátala ani Dominika.

Dcéra Andyho Hryca, producentka Vanda, nemala nikdy modelkovské miery. Napriek tomu jej odvaha nechýba. Ani čo sa outfitov týka. Pozrite, v čom sme ju nedávno stretli...

V stredu sa na istej párty zabával Milan Lasica s Mariannou Ďurianovou. Zvláštne na tom všetkom bolo to, že maestro najprv Mariannu vôbec nespoznal. Čo sa s ňou stalo?

Šesťdesiatosemročná speváčka Hanka Zagorová má svoje tajomstvá. Okrem toho, že jej musel náš kameraman prisahať, že po vyše dvojhodinovom koncerte nenatočí jej nohy obuté v papučiach, prekvapila nás ešte jednou reakciou. Celý čas si skrývala ruky! Pozrite si to!

Možno o tom ani neviete, ale hokejista Rišo Lintner má doma tri dcéry. Staršiu pätnásťročnú a jedenásťročné dvojičky. A Robo Petrovický, ktorý je zaťom trénera Vladimíra Vujtka, má tiež malé tajomstvo.

Sledujte reláciu Smotánka v sobotu, 30. mája, o 18.20!

 


Upútavka

 
Smotánka - v sobotu, 4. februára, o 18.20!
Sledujte celé epizody na